Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
glowna newsy o serialu opisy odcinkow artykuly download galeria


Artykuły

"Z Archiwum X" jeszcze bardziej... tajemnicze

Kolejne odcinki "Z Archiwum X" są coraz ciekawsze i bardziej tajemnicze. Także dzięki niepokojącemu urokowi ich bohaterów.

Wielka przyjaźń
Życie prywatne dwojga agentów z tego popularnego serialu spowite jest mgłą tajemnicy, podobnie i para aktorów w nich się
wcielających woli zachowywać w sprawach prywatnych dyskrecję. Ale nie ukrywają jednego : Swojej Przyjaźni.
David Duchovny i Gillian Anderson jeszcze bardziej umocnili w ostatnich czasach swoją wzajemną sympatię i szacunek. Początkowo, gdy praca na planie serialu dopiero się zaczynała, niedoświadczona Gillian nie czuła się pewnie przed kamerą.
Dojrzalszy i mający za sobą dłuższy staż aktorski David był wtedy wobec niej bardzo opiekuńczy i bardzo jej pomagał. Ze skutkiem stosowała się do jego rad, w jaki sposób ma przezwyciężać paraliżującą ją tremę. Z latami ich przyjaźń umocniła się, co więcej - uważni widzowie, a zarazem ich fani, zauważają podobieństwo osobowości aktorów i ... filmowych bohaterów.
"Zachowujemy się w podobny sposób na planie i w życiu: szanujemy się wzajemnie i pomagamy jedno drugiemu" - potwierdzają to Gillian i David.

Słodki sekret
David był pierwszą osobą, która dowiedziała się o tym, że koleżanka ma zostać matką, czyli o fakcie, który mógł postawić pod znakiem zapytania dalszy udział Gillian w serialu.
"Kiedy odkryłam że jestem w ciąży - zapewnia Gillian - powiedziałam o tym tylko Davidowi. Bałam się, żeby to nie zaniepokoiło producentów. Kiedy w końcu ujawniłam swój stan, wszyscy się jednak ucieszyli i nikt nie miał do mnie pretensji. Na planie naszego filmu panuje naprawdę przyjacielski nastrój i wszyscy z równym zapałem podchodzą do spraw produkcji.

Poszukiwany plakat
Przy powstawaniu filmu, choć może nie wszyscy sobie to uświadamiają, jedną z najważniejszych osób jest scenograf. Jednym z jego zadań było uwiarygodnienie biura Foxa przez wypełnienie go go czasopismami fantastyczno-naukowymi, starymi książkami, zbiorami starych dokumentów, wypożyczonych z policyjnych archiwów i ze stowarzyszeń ufologicznych. Wszystko po to, by nadać temu miejscu posmak dziwności, oryginalności i tajemniczości. Niektóre z tych przedmiotów fani filmu uważają za prawdziwe rarytasy i marzą, by znalazły się w ich posiadaniu, na przykład za oryginalny plakat przedstawiający latający talerz, który w filmie wisi na ścianie biura, gotowi są zapłacić astronomiczne sumy!

Prosimy o jeszcze
Wiemy że w Kanadzie zakończono niedawno pracę nad trzecią już serią odcinków tego filmu. Czy producenci uznali, że tym cyklem czas ostatecznie zamknąć historię tajemniczego Archiwum? Tego nie wiemy. Ponieważ jednak 31 marca obejrzymy ostatni z 25, obecnie wyświetlanych w Polsce odcinków, a nasz "głód tajemnic" nie zmniejsza się - liczymy że TVP nie pozbawi nas możliwości oglądania dalszego ciągu.

 

   
 


David Duchovny i Gillian Anderson ponownie wcielili się w Muldera i Scully. "The X-Files: I Want to
Believe" na DVD od 20 stycznia '09!

 

 

 

 
 


Obecnie serial "Z archiwum X"
nie jest emitowany w żadnej
polskiej stacji telewizyjnej. TVP
ociąga się z premierą 9 serii.

 

 

 
 

Pilotowy odcinek
Pilotowy odcinek wyemitowano
w 1993 roku w USA. Od tego
czasu powstało ponad 200 odc.
obejmujących 9 sezonów serialu.

 

 

 
 


David Duchovny karierę zaczynał
jako statysta i narrator w filmach.
Dzięki "The X-Files" stał się
rozpoznawalny na całym świecie.

 

 

 
 


Przeprowadzka do Anglii wyszła
Gillian Anderson na dobre.
Jako Lady Dedlock podbiła serca
Brytyjczyków w "Bleak House".

 

 

 
 


Nauczony złym doświadczeniem,
serwis doczekał się alternatywne-
-go adresu URL. Zawsze
znajdziecie go na xfiles.xbr.pl!

 

Sliders PL

www.m2000.prv.pl

The X Files Forum

Koncerty, rock, metal

statystyka