Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
glowna newsy o serialu opisy odcinkow artykuly download galeria


Well-Manicured Man

Well-Manicured Man (John Neville). Jest na tyle tajemniczą postacią, że jego imię i nazwisko pozostają nieznane. Ten indywidualista był członkiem niezidentyfikowanej grupy rządowej (Syndykat), której spotkania od czasu do czasu odbywały się w Nowym Jorku. Jego pozycja w organizacji nie była do końca jasna. Na pewno był sercem grupy, miał swoją siłę oraz kontrolę nad operacjami, jednak z drugiej strony był podatny na ataki pozostałych członków. Najbardziej okrutny był względem tajności organizacji, w tek kwestii nie wybaczał potknięć. Wśród członków Syndykatu najbardziej wyraziste były jego stosunki z Cigarette Smoking Man'em. Wyraźnie za sobą nie przepadali, a to dlatego, że CSM próbował działać na własną rękę. Well-Manicured Man obawiał się, że przez jego wpadkę Syndykat mógł sowicie zapłacić.
Jego życie prywatne również było niemal nieznane. Wiadomo, że romansował z doktor Bonitą Charne-Sayre, będącą członkiem Światowej Organizacji Zdrowia. Martwe ciało pani doktor później zostało odnalezione w rezydencji Well Manicured Man'a.
Z pozoru wyglądał na spokojnego staruszka. Tak naprawdę był człowiekiem budzącym grozę. Działał niezwykle rozważnie, nigdy nie poniosły go nerwy, ani impulsy. Każde jego postanowienie było dokładnie przemyślane i według niego zawsze poprawne. Podobnie jak Cigarette Smoking Man nie miał zamiaru wyjawić ludziom prawdy. W jej obronie był gotowy skłamać, a nawet zabić. W kinowym filmie "The X-Files: Fight the Future" Well-Manicured Man najprawdopodobniej zginął w zamachu bombowym, choć nie ma co do tego stuprocentowej pewności.

   
 


David Duchovny i Gillian Anderson ponownie wcielili się w Muldera i Scully. "The X-Files: I Want to
Believe" na DVD od 20 stycznia '09!

 

 

 

 
 


Obecnie serial "Z archiwum X"
nie jest emitowany w żadnej
polskiej stacji telewizyjnej. TVP
ociąga się z premierą 9 serii.

 

 

 
 

Pilotowy odcinek
Pilotowy odcinek wyemitowano
w 1993 roku w USA. Od tego
czasu powstało ponad 200 odc.
obejmujących 9 sezonów serialu.

 

 

 
 


David Duchovny karierę zaczynał
jako statysta i narrator w filmach.
Dzięki "The X-Files" stał się
rozpoznawalny na całym świecie.

 

 

 
 


Przeprowadzka do Anglii wyszła
Gillian Anderson na dobre.
Jako Lady Dedlock podbiła serca
Brytyjczyków w "Bleak House".

 

 

 
 


Nauczony złym doświadczeniem,
serwis doczekał się alternatywne-
-go adresu URL. Zawsze
znajdziecie go na xfiles.xbr.pl!

 

Sliders PL

www.m2000.prv.pl

The X Files Forum

Koncerty, rock, metal

statystyka