Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
glowna newsy o serialu opisy odcinkow artykuly download galeria


Smoking Man

Cigarette Smoknig Man (William B. Davis). Jest jedną z najbardziej tajemniczych postaci serialu. Jego imię i nazwisko do końca pozostają nieznane. Działał w ściśle tajnych jednostkach rządowych. Należał do Syndykatu, tym samym regularnie spotykał się z jego innymi członkami. Miejscem spotkań zawsze była kryjówka w Nowym Jorku. Bardzo trudno określić jego kompetencje, możliwości, czy zakres działań w organizacji. Cigarette Smoking Man jest człowiekiem niezwykle skrytym, prowadzącym działania często na własną rękę. Niegdyś był niemal stałym bywalcem gabinetu Waltera Skinnera.
Cigarette Smoking Man wstąpił do wojska w bardzo młodym wieku. Mając zaledwie dwadzieścia pięć lat awansował na stopień majora. Zdawał sobie sprawę z faktu, iż był wplątany w jedne z największych afer. Plotki głosiły, że stał za zabójstwem Kennedy'ego w Dallas w 1973 roku oraz Luthera Kinga. Należał do specjalnej grupy rządowej, która nie zawsze działała zgodnie z prawem. Miał spore wpływy w biurze FBI - na tyle mocne, by mógł zatrudnić Alexa Kryceka w sekcji "Archiwum X", by mieć oko na poczynania Muldera i Scully.
Cigarette Smoking Man stracił swoich rodziców w bardzo młody wieku. Jego ojciec zginął z rąk komunistów w 1941 roku. Matka kilka miesięcy po śmierci męża zmarła na raka płuc. Pracując później w Departamencie Obrony, poznał ojca agenta Muldera, Williama. W niedługi czas potem stał się bliskim znajomym małżeństwa Mulderów.
Jego przydomek powstał nie bez powodu. Papieros stał się jego nieodłącznym atrybutem (palił Morley'e). Jest człowiekiem niezwykle tajemniczym, a przy tym małomównym, skrytym i opanowanym.. W swoich działaniach nie cofnie się przed niczym. Można śmiało powiedzieć, że dążył po trupach do celu. Nie chciał, aby świat dowiedział się prawdy o jego organizacji, dlatego sprawnie starał się wszystko tuszować. Cigarette Smoking Man wielokrotnie powtarzał, że zlikwidowanie Muldera byłoby największym błędem.

 

   
 


David Duchovny i Gillian Anderson ponownie wcielili się w Muldera i Scully. "The X-Files: I Want to
Believe" na DVD od 20 stycznia '09!

 

 

 

 
 


Obecnie serial "Z archiwum X"
nie jest emitowany w żadnej
polskiej stacji telewizyjnej. TVP
ociąga się z premierą 9 serii.

 

 

 
 

Pilotowy odcinek
Pilotowy odcinek wyemitowano
w 1993 roku w USA. Od tego
czasu powstało ponad 200 odc.
obejmujących 9 sezonów serialu.

 

 

 
 


David Duchovny karierę zaczynał
jako statysta i narrator w filmach.
Dzięki "The X-Files" stał się
rozpoznawalny na całym świecie.

 

 

 
 


Przeprowadzka do Anglii wyszła
Gillian Anderson na dobre.
Jako Lady Dedlock podbiła serca
Brytyjczyków w "Bleak House".

 

 

 
 


Nauczony złym doświadczeniem,
serwis doczekał się alternatywne-
-go adresu URL. Zawsze
znajdziecie go na xfiles.xbr.pl!

 

Sliders PL

www.m2000.prv.pl

The X Files Forum

Koncerty, rock, metal

statystyka