Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
glowna newsy o serialu opisy odcinkow artykuly download galeria


Walter Skinner

Walter Skinner (Mitch Pileggi). Skinner dołączył do amerykańskich Marines w 1968 roku. Brał aktywny udział w działaniach wojennych w Wietnamie. Otrzymał odznaczenie "Purpurowego Serca" po tym, jak jako jedyny ze swojego plutonu przeżył, kiedy jego grupa wpadła w zastawioną przez wroga zasadzkę. Po skończeniu służby wojskowej, Skinner rozpoczął pracę w FBI. Szybko piął się w górę po szczeblach kariery stając się w końcu agentem specjalnym. Wkrótce potem otrzymał przeniesienie do Kwatery Głównej FBI w Waszyngtonie. Już po roku pełnienia funkcji asystenta dyrektora, stał się bezpośrednim przełożonym Muldera i Scully.
Skinner jest człowiekiem, który ponad wszystko stawia sobie ogólnie przyjęte zasady. Wobec regulaminu jest surowy i wymagający. Właśnie dlatego dość często dochodzi do sprzeczek między nim a Mulderem, a nawet i Scully. Początkowo częstym bywalcem jego gabinetu był Cigarette Smoking Man, jednak po kłótni kontakty między nimi urwały się. Skinner z polecenia przełożonych był zmuszony do zamknięcia Archiwum X. Mimo wszystko, po tym jak Scully znalazła się w głębokiej śpiączce, ryzykując posadę ponownie otworzył wydział.
Bardzo wysoko cenił sobie także żywot ludzki i dlatego stawiał go nad wszelkim regulaminem ustanowionym przez władze. Właśnie dlatego wbrew swoim regułom dotyczącym zasad FBI, pomagał agentom Mulderowi i Scullly.
Mimo pełnionych obowiązków zawodowych, starał się prowadzić normalne życie. Ze swoją żoną, Sharon, jednak nie układało mu się najlepiej. Wszystko przez jego skrytość, gdyż z nikim nie chciał się dzielić wrażeniami jakich doświadczał. Wyznawał nawet zasadę, że milczenie jest złotem.
By zachować dobrą formę lubił biegać. W wolnych chwilach nie stronił od partii golfa.

   
 


David Duchovny i Gillian Anderson ponownie wcielili się w Muldera i Scully. "The X-Files: I Want to
Believe" na DVD od 20 stycznia '09!

 

 

 

 
 


Obecnie serial "Z archiwum X"
nie jest emitowany w żadnej
polskiej stacji telewizyjnej. TVP
ociąga się z premierą 9 serii.

 

 

 
 

Pilotowy odcinek
Pilotowy odcinek wyemitowano
w 1993 roku w USA. Od tego
czasu powstało ponad 200 odc.
obejmujących 9 sezonów serialu.

 

 

 
 


David Duchovny karierę zaczynał
jako statysta i narrator w filmach.
Dzięki "The X-Files" stał się
rozpoznawalny na całym świecie.

 

 

 
 


Przeprowadzka do Anglii wyszła
Gillian Anderson na dobre.
Jako Lady Dedlock podbiła serca
Brytyjczyków w "Bleak House".

 

 

 
 


Nauczony złym doświadczeniem,
serwis doczekał się alternatywne-
-go adresu URL. Zawsze
znajdziecie go na xfiles.xbr.pl!

 

Sliders PL

www.m2000.prv.pl

The X Files Forum

Koncerty, rock, metal

statystyka