Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
glowna newsy o serialu opisy odcinkow artykuly download galeria


Ostrzeżenie obcych

Czy ludziopodobne obce istoty rozważają możliwość wystąpienia w charakterze naszych zbawców w przypadku globalnej katastrofy?
Niektórzy z nas wierzą, że tak właśnie jest. Inni, których jest prawdopodobnie znacznie więcej, poważnie w to wątpią. Proceder wzięć dokonywanych przez obce istoty rośnie lawinowo! Co jest tego przyczyną? Czy kryją się za tym szlachetne motywy? Z całą pewnością dzieje się tu coś niezwykle ważnego. Dokonywane po cichu, w tajemnicy przez obce istoty wzięcia, które nieustannie wywołują zamęt w ludzkich umysłach, realizowane są z nieubłaganą konsekwencją. Przyglądając się różnym aspektom tej absolutnie niewiarygodnej sytuacji i rozważając jej przerażające konotacje, nie sposób nie widzieć, że prawdopodobnie nie ma już czasu na podszyte emocjami spekulacje, jako że większość naszych współobywateli trwa w uśpieniu…Zasadnicze pytanie, jaki jest powód tej olbrzymiej operacji wzięć, która prowadzona jest z tak nieubłaganą determinacją, jest właśnie przedmiotem tego artykułu. Istnieje wiele odpowiedzi na to pytanie, jednak prawdziwa wydaje mi się ta, którą tu przedstawię. Zanim przytoczę argumenty na poparcie swojej tezy, najpierw ustosunkuję się do pewnych istotnych faktów mających związek z tym, co podałem na wstępie. Niezaprzeczalnym faktem jest, że tysiące zwykłych, normalnych ludzi doświadcza wzięć. Zmiany świadomości, wszczepy, pobieranie spermy, jajeczek i embrionów stało się codziennością. Jesteśmy świadkami indolencji rządu udającego, że nic się nie dzieje.
Miliony ludzi utrzymywane są w nieświadomości, zaś ci, których to dotyka, pozostawiani są swojemu losowi. Doprawdy dziwna to sytuacja. Wydarzenia zachodzą lawinowo i tylko ci, którzy potrafią przypomnieć sobie co nieco, bądź ci, którzy poddali się regresji hipnotycznej, wiedzą z grubsza, co się dzieje. Ci, którzy stoją za tym wszystkim, są bardzo sprytni, ponieważ blokują w umysłach świadków dostęp do wspomnień wzięć bądź ekranują je wspomnieniami fałszywych zdarzeń, co sprawia, że istnieją wśród nas tysiące ludzi, którzy są nieświadomi tego, co się im przydarzyło. Spośród znanych mi 70 przypadków wzięć najlepszym przykładem są przeżycia mieszkanki okręgu Fayette w stanie Indiana, Mabel, która "zaszczycona" została co najmniej dwiema bliskimi, długimi wizytami dyskokształtnych pojazdów z kopułami. W roku 1966, kiedy była jeszcze ze swoim pierwszym mężem, jeden z nich wylądował na pastwisku obok jej domu i pozostawał tam przez pewien czas. W czasie drugiej wizyty, w roku 1993 roku, kiedy mieszkała z kolejnym mężem w zupełnie innym miejscu, nad pobliskim wzgórzem przez dłuższy czas unosił się NOL. Nie miała pojęcia, z jakiego powodu stała się obiektem zainteresowania czegoś, co nazwała tajnym statkiem powietrznym Stanów Zjednoczonych. Nic nie mówi na temat swoich snów i jestem przekonany, że będzie niezłomnie trwała w swoim stanie zaprzeczenia. O tym, że zjawisko wzięć systematycznie przybiera na sile, mogłem przekonać się osobiście. W ciągu ostatnich dwóch lat na obszarze czterech okolicznych okręgów spotkałem się z siedmioma przypadkami wzięć. W ostatnim czasie w samym tylko okręgu Otter Tail w stanie Minnesota doszło do około sześćdziesięciu wzięć. Niektórzy z badaczy podają jeszcze większe liczby wzięć z rosnącym udziałem nowych przypadków. Jestem pewien, że ten wzrost występuje wszędzie. Jestem również przekonany, że wzięcia dokonywane są znacznie zręczniej, niż miało to miejsce na początku.
Monumentalna analiza Thomasa Bullarda nie ujawniła tego faktu, niemniej od pewnego czasu dostrzegam zmianę w technice wzięć. Początkowo wzięcia dokonywane były na rzadko uczęszczanych, bocznych drogach w odludnym terenie. Ma to miejsce i dzisiaj, ale na znacznie mniejszą skalę. Obecnie coraz częściej "wybrani" zabierani są bezpośrednio z ich domów w czasie snu. Magiczny transport ludzi jest szybszy i niemal nieodczuwalny. Przypadkiem, który dobrze ilustruje tę różnicę, jest zakończone obrażeniami wzięcie mieszkanki Indiany, Cain, którą uniósł w powietrze razem z samochodem świecący pomarańczowym światłem NOL w kształcie miski. Po wzięciu okazało się, że jej samochód nadaje się na złom, podobnie tragiczny obraz przedstawiała ona sama. Miała czerwoną, podrażnioną skórę, kłopoty ze wzrokiem oraz wiele innych dolegliwości. Obecnie tego typu efekty uboczne należą w zasadzie do przeszłości. Teraz wzięty przenoszony jest przez obcych do miejsca przeznaczenia w ułamku sekundy, po czym nie pozostaje zwykle żaden ślad. Cechy te posiada zbadany przeze mnie przypadek Milana oraz wiele innych ostatnio notowanych. Milan został uprowadzony ze swojego podwórka w momencie wykonywania zdjęć NOLa. W tym przypadku jedynymi śladami wskazującymi na możliwość zaistnienia wzięcia była luka w czasie i krwawienie z nosa. Kilka lat później Milan obudził się rano i stwierdził brak obrączki oraz nawrót kłopotów z nosem. Trzy dni później, kiedy wchodził przez frontowe drzwi, usłyszał wznoszące się buczenie, po którym ponownie zaczęła mu lecieć krew z nosa. W chwilę potem stwierdził, że stoi w tym samym miejscu i z powrotem ma na palcu obrączkę. Na twarzy i koszuli nie było śladu krwi. Następnie zauważył, że jest półtorej godziny później niż powinno. Nie pamięta nic, z wyjątkiem tego że był "osłonięty" przez czarne limuzyny. Nie miał najmniejszego pojęcia, kto go mógł porwać. Nie ulega wątpliwości, że dzieje się coś bardzo ważnego i że to coś ulega stopniowej zmianie.
Kryjąca się za tą systematyczną działalnością siła musi traktować ją jako sprawę o najwyższym priorytecie, ponieważ prowadzi ją z ogromnym zaangażowaniem sił i środków. Wiemy, że to, co ta siła robi, stoi w sprzeczności z wszelkimi moralnymi i opiekuńczymi prawami ludzkości. Czasami jej tajemnicza działalność jest realizowana z bezwzględną, pedantyczną dokładnością. Wiemy, że kryje się za tym jakiś niezwykle ważny powód. Niewykluczone że realizacja tego zadania wymaga niezwykłej szybkości działania i podyktowana jest bezwzględną koniecznością. Być może to, co wie ta siła, dotyczy naszego przetrwania i jest tak przerażające, że ujawnienie tego mogłoby doprowadzić do paniki na niespotykaną skalę. Zanim podam możliwy powód tych masowych wzięć, muszę bliżej przedstawić najbardziej istotny czynnik tej operacji. Są nim dokonujące wzięć istoty określane jako Nordycy lub Blondyni, które od czasu do czasu działają wspólnie z Szarakami. Kiedy występują razem, są tymi, które wydają polecenia. Prawie wszystkie zdarzenia, w których biorą udział Nordycy, odbywają się w odmiennym stanie świadomości. Dwanaście znanych mi ofiar wzięć, w których uczestniczyli Nordycy, podało zgodne opisy dotyczące ich wyglądu i charakteru. Jedenastu wziętych z tej dwunastki mieszka w dziewięciu stanach USA, zaś dwunasty w Kanadzie. Wszyscy ci ludzie są normalnymi obywatelami, dwoje z nich legitymuje się nawet uniwersyteckimi stopniami naukowymi. Wyglądający jak ludzie Nordycy są opisywani jako rośli, krępi osobnicy o nieco surowych i jednocześnie delikatnych rysach twarzy z wyrazistymi, bezdennymi niebieskimi oczami, które jedna z osób określiła jako szpakowate z szarym odcieniem. Wszyscy oni nosili blond włosy sięgające łopatek. Mają zwykle ponad 1,8 metra wzrostu i szerokie, mocno umięśnione barki. Noszą obcisłe kombinezony lub białe opończe. Troje wziętych wspomniało o pięknych Nordyczkach. Jeden z mężczyzn został odwiedzony czterokrotnie w sypialni przez Nordyczkę mającą włosy upięte w kok w stylu z okresu pierwszej wojny światowej. W czasie ostatniej wizyty obok niej unosiła się w powietrzu piękna młoda dziewczyna o ciemnych włosach z przedziałkiem biegnącym przez środek głowy. Jedyną różnicą w stosunku do ludzi, jaką można było zauważyć, były duże ciemne oczy bez źrenic. Ów mężczyzna przez kilka następnych tygodni pozostawał pod wpływem niezmierzonej miłości, która emanowała od tej istoty. Kilka lat wcześniej przypominał sobie scenę, w której leżał na stole w pomieszczeniu, które wyglądało jak sala widowiskowa. Na wznoszących się rzędach foteli siedziało wiele istot i przyglądało się procedurze pobierania od niego spermy.
Szczególnie utkwiła mu w pamięci przerażająca podróż, w czasie której ocknął się w towarzystwie czterech Szaraków w chwili opadania w dół wewnątrz strumienia światła. Gdy zbliżyli się do dachu jego domu, wiązka światła wzmogła się i otworzyła przejście do jego łóżka. Jeden z Szaraków ułożył go do łóżka i polecił mu położyć się w takiej samej pozycji, w jakiej leżał na początku, gdyż w przeciwnym razie będzie musiał odbyć jeszcze jedną podróż do góry. Jego eskorta nie mogła opuścić domu przez sufit, dopóki strumień światła ponownie nie przybrał na sile. Wszyscy wzięci przez Nordyków byli pod ogromnym wrażeniem dobroci i delikatności tych pięknych istot. Trudno się oprzeć wrażeniu, że mogły one być brane przez naszych przodków za anioły, którym ich wyobraźnia dokładała skrzydła mające wskazywać, że przybywają one z góry). Jedna z ofiar wzięć miała przebłyski wspomnień, w których widziała siebie w tunelach, w których znajdowały się wypełnione płynem cylindryczne pojemniki z ludźmi w środku. Byli tam normalni ludzie w białych fartuchach oraz małe istoty. Innym razem znalazła się w pięknym, kojącym, podobnym do ogrodu miejscu, w którym przebywało wielu radośnie wyglądających ludzi. To wydarzenie wywarło na niej głębokie wrażenie, które utrzymywało się przez kilka tygodni. Nie jest jednak pewna, czy widziała tam jakichś Nordyków. Innym razem wiązka niebieskiego światła padła na podjazd prowadzący do jej domu i w chwilę potem znalazła w tamtym miejscu przezroczysty, biały kryształ. Inna wzięta wspomina o podziemnych, znajdujących się pod dnem rzek bazach, lecz boi się mówić za dużo na ten temat. Opisała różne typy statków, które tam widziała, oraz czerwonookie małpy, które są przyjaciółmi Nordyków. Ona również nosi przezroczysty biały kryształ, który Nordyk włożył jej do ręki. Po tym nieco długim wstępie na temat Nordyków, które jak wiele na to wskazuje, są nastawione do nas przyjaźnie, w przeciwieństwie do Szaraków, które przypominają wilki w owczej skórze, pora przejść do sedna sprawy.

Przypadek Penny Smith
Przypadek Penny Smith jest jednym z tych, który dotyczy wzięcia z udziałem Nordyków. Istnieją liczne przesłanki wskazujące na to, że jej szkolenie zaczęło się już w dzieciństwie i trwało przez wiele następnych lat aż do chwili obecnej, kiedy to osiągnęła odpowiedni poziom dojrzałości niezbędny z jakiegoś powodu jej dobroczyńcom, Nordykom. Kilka lat temu Penny otwarła się na nękające ją tajemnice swojego życia, które stopniowo wyłaniały się zza zasłony negacji i zaprzeczania. Przez pewien czas jej "nordyccy" przyjaciele uśmiechali się jedynie i okazywali współczucie w odpowiedzi na jej pytania. Potem doszło do wymiany myśli. Od tego czasu zaczęła prowadzić dziennik, w którym opisywała swoje nocne wycieczki. Nie jest pewna, czy te istoty są namacalne, trójwymiarowe, zbudowane z trwałej substancji, ponieważ:
+ mogą one przyjmować ludzką postać;
+ jej umysł został oszukany za pomocą ich niezwykle zaawansowanej technologii, za sprawą której postrzegała te istoty jako rzeczywiste, namacalne i trójwymiarowe twory;
+ została przeniesiona w swoim bardziej subtelnym ciele do ich rzeczywistości.
Poinformowano ją, że pozycja planet jest zagrożona. To, co jej ujawniono w czasie wzięć nazywane jest "Zmianami na Ziemi" i jest w pełni zgodne z opisami zawartymi w Biblii, a także przepowiedniami takich ludzi jak Nostradamus, Matka Shipton, Edgar Cayce oraz mediów w rodzaju Gordona Scalliona i Lori Toye. Przedstawiono jej za pomocą różnych form przekazu, włącznie z prezentacją na ekranie, że Kalifornia ulegnie straszliwej katastrofie, w czasie której większość stanu pogrąży się w wodach oceanu. Pod wodą znajdzie się także centralna część Stanów Zjednoczonych, włącznie z Nowym Jorkiem. Bezpieczny będzie natomiast pozostały fragment centralnej części Stanów Zjednoczonych oraz centralna Kanada. Przedstawione jej filmy, które pokazywały te zniszczenia, były bardzo wyraziste. Ten kataklizm - powiedziała niedawno - w rzeczywistości już się zaczął. Większość zniszczeń nastąpi w latach 1995-2000. Do pierwszego wielkiego zniszczenia dojdzie w roku 1995 i będzie to początek końca. Kalifornia i Japonia będą pierwszymi tego oznakami.
Powiedziano jej, że pewni ludzi, w tym również ona, są szkoleni do niesienia pomocy innym ludziom w czasie tej katastrofy. Zginie bardzo wielu ludzi. Nordycy zwykle asystują ludziom w czasie śmierci, aby złagodzić ich strach, dezorientację i cierpienie. Jednak w tym czasie nie będzie ich wystarczająco dużo i zaistnieje potrzeba, aby "wyniesieni ludzie" pomogli im w tym dziele. Penny powiedziała, że miejsce, do którego trafią dusze ofiar tej katastrofy, będzie piękne, spokojne, wypełnione złotą poświatą. Mimo iż widywała wielu młodych Nordyków, "nauczyciele" bądź przewodnicy są siwowłosi i wyglądają sędziwie, niemniej są energiczni, pełni życia, tryskają zdrowiem i emanują siłą. Nie wiadomo dokładnie, jak wielu innych wziętych przez Nordyków otrzymało przekazy zawierające ostrzeżenia przed nadciągającą katastrofą. Znam pewną osobę, która wyjechała z Kalifornii, kiedy powiedziano jej, że pierwsza duża katastrofa nastąpi w roku 1995 i że później, w roku 1997, od strony Japonii nadejdą fale wysokie na dwie mile (3,2 km). Nie wszystkie ostrzeżenia przed katastrofą są identyczne. Marion Senn z Minnesoty, która przeżyła kilka wzięć, powiedziano na przykład, że ten kataklizm nastąpi w latach 2000-2011. Leah Haley z Georgii oznajmiono, że przed nadejściem nowej ery, na Ziemi dojdzie do ogromnych geologicznych zniszczeń, które zostaną zainicjowane przez człowieka. Nie powiedziano jej jednak, kiedy to nastąpi.

# Ravefi und Fludi #

   
 


David Duchovny i Gillian Anderson ponownie wcielili się w Muldera i Scully. "The X-Files: I Want to
Believe" na DVD od 20 stycznia '09!

 

 

 

 
 


Obecnie serial "Z archiwum X"
nie jest emitowany w żadnej
polskiej stacji telewizyjnej. TVP
ociąga się z premierą 9 serii.

 

 

 
 

Pilotowy odcinek
Pilotowy odcinek wyemitowano
w 1993 roku w USA. Od tego
czasu powstało ponad 200 odc.
obejmujących 9 sezonów serialu.

 

 

 
 


David Duchovny karierę zaczynał
jako statysta i narrator w filmach.
Dzięki "The X-Files" stał się
rozpoznawalny na całym świecie.

 

 

 
 


Przeprowadzka do Anglii wyszła
Gillian Anderson na dobre.
Jako Lady Dedlock podbiła serca
Brytyjczyków w "Bleak House".

 

 

 
 


Nauczony złym doświadczeniem,
serwis doczekał się alternatywne-
-go adresu URL. Zawsze
znajdziecie go na xfiles.xbr.pl!

 

Sliders PL

www.m2000.prv.pl

The X Files Forum

Koncerty, rock, metal

statystyka