Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
glowna newsy o serialu opisy odcinkow artykuly download galeria


Faceci w czerni

Gdy zajmujesz się śledzeniem latających talerzy lub odbierasz przekazy z innego świata, musisz być ostrożny. Jeśli zapukają do Twoich drzwi trzej mężczyźni w czarnych, długich płaszczach, to lepiej by nie było Cię w domu.
Pierwszą osobą, która opisała swoje spotkanie z trójką ubranych w czerń dżentelmenów był badacz UFO Albert K. Bender. W 1962 roku wydał kontrowersyjną książkę "Latające Talerze i trzej ludzie". Opisał w niej przyczyny, dla których przestał zajmować się problematyką UFO. Niespodziewana wizyta trzech gości spowodowała u niego głębokie załamanie psychiczne i stany lękowe. Otrzymał telepatyczny przekaz przepowiedni i opis tajnej bazy obcych, która usytuowana była pod Antarktydą. Twierdził, że goście zakazali mu rozpowszechniać informacje, a karą za złamanie nakazu jest przeraźliwy ból głowy. Posądzał obcych o kontrolowanie jego umysłu i przestrzegał innych ufologów przed nawiązywaniem kontaktu z dziwnymi osobnikami.
Po tych doniesieniach zaczęły ujawniać się dalsze ofiary wizyt zagadkowych gości. Badacze UFO skarżyli się, że są śledzeni i otrzymują groźby. Większość zgonów wśród amerykańskich badaczy UFO przypisywano właśnie działalności Mężczyzn w Czerni.
Wielu świadków lądowań UFO zostało zmuszonych do oddania nagrań i zdjęć, przez ludzi, którzy podawali się za pracowników agencji rządowych. Niestety nie udało się ustalić tożsamości niezapowiedzianych gości, a same agencje twierdziły, że nigdy nie zatrudniały takich osób. Groźby często dotyczyły rodzin ufologów. Osoby, które rozmawiały z dziwnymi gośćmi, skarżyły się na pogorszenie samopoczucia i silne bóle głowy, które utrzymywały się przez długi czas po spotkaniu. Czasami obcy proponowali ufologom współpracę, a za wykonywanie ich poleceń obiecywali ujawnić wiedzę o wspaniałych i niezwykle istotnych wynalazkach. Opisy dziwnych gości są do siebie bardzo podobne. Najczęściej ubrani są w ciemne garnitury i płaszcze. Mają ciemną karnację skóry i sprawiają wrażenie, jakby czasami zapominali o oddychaniu - ich klatki piersiowe nie poruszały się. Nie zdradzali też żadnych widocznych emocji.
Ludzie w czerni stali się nieodłączną częścią zjawiska UFO. Nie wiadomo, po czyjej stoją stronie i czego chcą od poszukiwaczy pozaziemskich cywilizacji. Być może są przedstawicielami organizacji militarnych, którym zbytnia dociekliwość obywateli nie jest na rękę. Być może są ambasadorami obcych cywilizacji i na czas swojej misji przybierają wygląd ludzi. Jedno jest pewne: ich działalność ma na celu powstrzymanie nazbyt wścibskich Ziemian.

# Ravefi und Fludi #

   
 


David Duchovny i Gillian Anderson ponownie wcielili się w Muldera i Scully. "The X-Files: I Want to
Believe" na DVD od 20 stycznia '09!

 

 

 

 
 


Obecnie serial "Z archiwum X"
nie jest emitowany w żadnej
polskiej stacji telewizyjnej. TVP
ociąga się z premierą 9 serii.

 

 

 
 

Pilotowy odcinek
Pilotowy odcinek wyemitowano
w 1993 roku w USA. Od tego
czasu powstało ponad 200 odc.
obejmujących 9 sezonów serialu.

 

 

 
 


David Duchovny karierę zaczynał
jako statysta i narrator w filmach.
Dzięki "The X-Files" stał się
rozpoznawalny na całym świecie.

 

 

 
 


Przeprowadzka do Anglii wyszła
Gillian Anderson na dobre.
Jako Lady Dedlock podbiła serca
Brytyjczyków w "Bleak House".

 

 

 
 


Nauczony złym doświadczeniem,
serwis doczekał się alternatywne-
-go adresu URL. Zawsze
znajdziecie go na xfiles.xbr.pl!

 

Sliders PL

www.m2000.prv.pl

The X Files Forum

Koncerty, rock, metal

statystyka