Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
glowna newsy o serialu opisy odcinkow artykuly download galeria


Niezidentyfikowane obiekty podwodne

Każdy słyszał o niezidentyfikowanych obiektach latających (UFO). Czy istnieją również niezidentyfikowane obiekty podwodne (USO)? Świadectwa wielu ludzi potwierdzają taką możliwość.
Pojawiają się nagle, zadziwiają ludzi swoimi rozmiarami i niesamowitymi okolicznościami zniknięcia. Na całym świecie od początku XX wieku pojawiają się raporty cywilów i wojskowych na temat niezidentyfikowanych obiektów podwodnych.
Czy są to tajemnicze łodzie podwodne, które w celach wywiadowczych penetrują obce obszary wodne? Czy też są to zjawy, twory wyobraźni żądnych sensacji ludzi?
W Zatoce Gwinejskiej, niedaleko od wybrzeży Afryki Zachodniej 28 października 1902 roku, we wczesnych godzinach rannych, na statku "Salisbury Fort" jeden z żołnierzy zauważył olbrzymi, czarny obiekt na prawej burcie. Obserwował go wraz z oficerem. Obiekt był długi na około sto osiemdziesiąt metrów, a na każdym końcu posiadał światła. Jego powierzchnia przypominała łuski. Olbrzym powoli tonął. Nie mogło to być zwierzę, ale i nie łódź podwodna, ponieważ, co prawda, Brytyjczycy zwodowali swojego pierwszego u-boota w 1901 roku, ale nie był on na tyle bezpieczny, aby wypuścić się tak daleko.
Od tamtej pory raporty o niezidentyfikowanych obiektach podwodnych, pojawiają się coraz częściej i dotyczą wszystkich wodnych rejonów świata.
W 1959 roku, na polskim wybrzeżu Bałtyku niedaleko Kołobrzegu, żołnierze zauważyli trójkątny obiekt, który wyłonił się ze wzburzonego morza, okrążył jakiś obszar i odleciał. Nie był on podobny do żadnych wytworów ludzkiej technologii.
W maju 1975 roku, u wybrzeży wschodniej Anglii znaleziono przez przypadek bardzo masywny przedmiot. Później około czterdziestu pięciu kilometrów od Gorleston (Norfolk), statek rybacki uszkodził sobie śrubę zawadzając o coś na głębokości czterech i pół metra. Próbowano zlokalizować przeszkodę za pomocą echosondy, jednak procedura nie przyniosła żadnego wymiernego efektu.
W Walii w marcu 1955 roku zaobserwowano zapierające dech w piersiach zjawisko. Pewnego wieczoru, żona jednego z gospodarzy z Aberth, zaobserwowała na niebie olbrzymią pomarańczową kulę, która znacząc na niebie zygzakowatą smugę leciała w przestworza. Po kilku chwilach nastąpiła eksplozja i dziwny obiekt zaczął tonąć w morzu. Jeszcze przez ponad godzinę widać było pod wodą zanurzający się okrągły pomarańczowy kształt. Tego samego wieczora, podobne zjawisko zaobserwowano kilkanaście kilometrów na północ w pobliżu Tywyn (Gwyneed). Dwóch świadków widziało pomarańczową kulę, która spadła do morza i wystrzeliła w powietrze, zostawiając za sobą czarną smugę. Czy były to te same zjawiska? Tego nie wiadomo.
Wiele fantastycznych opowieści i rzeczowych relacji dotyczących podwodnych obiektów, nasuwa hipotezę o podwodnych bazach kosmicznych zbudowanych na naszej planecie przez obce cywilizacje. Najwięcej jest ich podobno na morzach niedaleko Argentyny. Pojawiają się w miejscach niedostępnych ziemskim łodziom podwodnym, spadają do rzek bądź mórz i wypływają nagle, aby odlecieć na oczach zdumionych ziemian. Brzmi to bardzo fantastycznie, jednak trzeba pamiętać, że głębiny mórz i oceanów są dla nas bardziej niezbadane niż przestrzenie kosmiczne.

# Ravefi und Fludi#

   
 


David Duchovny i Gillian Anderson ponownie wcielili się w Muldera i Scully. "The X-Files: I Want to
Believe" na DVD od 20 stycznia '09!

 

 

 

 
 


Obecnie serial "Z archiwum X"
nie jest emitowany w żadnej
polskiej stacji telewizyjnej. TVP
ociąga się z premierą 9 serii.

 

 

 
 

Pilotowy odcinek
Pilotowy odcinek wyemitowano
w 1993 roku w USA. Od tego
czasu powstało ponad 200 odc.
obejmujących 9 sezonów serialu.

 

 

 
 


David Duchovny karierę zaczynał
jako statysta i narrator w filmach.
Dzięki "The X-Files" stał się
rozpoznawalny na całym świecie.

 

 

 
 


Przeprowadzka do Anglii wyszła
Gillian Anderson na dobre.
Jako Lady Dedlock podbiła serca
Brytyjczyków w "Bleak House".

 

 

 
 


Nauczony złym doświadczeniem,
serwis doczekał się alternatywne-
-go adresu URL. Zawsze
znajdziecie go na xfiles.xbr.pl!

 

Sliders PL

www.m2000.prv.pl

The X Files Forum

Koncerty, rock, metal

statystyka