Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
glowna newsy o serialu opisy odcinkow artykuly download galeria


Zebrane wiadomości o UFO

Abductions - Wzięcia
Przypadki tego typu zdarzały się na długo przed rokiem 1972. Dokumenty wskazują, że obce istoty dokonywały wzięć ludzi i zwierząt, a także okaleczały ich - głównie zwierzęta. wielu ludzi zginęło bez śladu. Zdarzały się przypadki pobierania spermy, jajeczek, próbek skóry, przeprowadzania zabiegów chirurgicznych, a także wprowadzenia w okolicy nerwu wzrokowego w mózgu sond wielkości od 40 do 80 mikronów, których usunięcie powoduje śmierć pacjenta. Dokumenty wskazują, że na czterdziestu wziętych jednemu dokonywano wszczepu sondy. Przypuszcza się, że te sondy dają możliwość kontroli ludzi, którym je wszczepiono.

ALF - Obca Forma Życia
Charakterystyka typowego obcego:

+ Wzrost od 0,9 do 1,5 metra
+ Postać dwunożna wyprostowana
+ Nogi długie i cienkie
+ Drobna budowa ciała
+ Głowa większa niż u ludzi (porównując z całym ciałem)
+ Brak małżowin usznych
+ Brak owłosienia
+ Duże, owalne, matowoczarne oczy z pionową źrenicą
+ Oczy ułożone skośnie pod kątem około 35 stopni
+ Małe proste wargi i cienkie wąskie wargi
+ Ramiona przypominające odnóża modliszki (w normalnym położeniu). W pozycji wyprostowanej sięgające do kolan
+ Ręce długie z małymi dłońmi
+ Złączone błoną przypominające szpony palce - dwa duże i dwa krótkie
+ Twarda skóra podobna do skóry gadów
+ Niewielkie stopy z 4 małymi palcami podobnymi do pazurów każda
+ Niektóre narządy wewnętrzne są podobne do ludzkich, lecz ukształtowane w innym procesie ewolucyjnym co wyraźnie widać
+ Nie funkcjonujący układ trawienny i dwa oddzielne mózgi. Układ trawienny u badanych osobników był w zaniku. Wyjaśnia to brak zapasów pożywienia w rozbitych pojazdach (wg. wstępnych badań)
+ Ruchy uważne, powolne i precyzyjne
Spostrzeżenia dodatkowe:

Istoty te potrzebują do utrzymania życia krwi i innych ludzkich płynów. W wyjątkowych sytuacjach mogą być one utrzymywane przy życiu przy wykorzystaniu krwi i płynów zwierzęcych. Pożywienie w ich organizmach zamieniane jest w energie przez chlorofil na drodze fotosyntezy, a produkty przemiany wydalane przez skórę (czyżby wyewoluowali z roślin?). Posiadają dwa mózgi oddzielone od siebie ścianką kostną bez widocznych między nimi połączeń.

Aliens - Obce istoty
W raportach były wymienione cztery rodzaje istot. Niewielkie wzrostem istoty o szarym kolorze skóry zwane potocznie Długonosymi Szarakami, z którymi zawarto układ. Innego typu szaraki występujące głównie w raportach dotyczących wzięć, które pracują dla Długonosych Szaraków. Nie różniący się wyglądem od ludzi blondyni określani jako Nordycy i również nie różniące się od ludzi czerwonowłose istoty nazywane Pomarańczowymi. Miejsca zamieszkania tych istot znajdują się w gwiazdozbiorze Oriona, w pobliżu gwiazdy Bernarda oraz rejonie Zeta Reticuli 1 i 2. Nie mogłem sobie jednak przypomnieć, nawet w stanie hipnozy, które z tych miejsc zamieszkiwały poszczególne istoty.

Awaryjny plan powstrzymania lub opóźnienie opublikowania informacji
Plan ma na celu użycie nazwy Majestic twelve jako czynnika dezinformacji w celu opóźnienia dojścia do prawdy i wywołania zamieszania, w przypadku gdyby ktoś ogłosił informacje bliskie prawdy. Nazwa ta została tak wybrana, aby występowało podobieństwo do kodu MJ-12, co miało doprowadzić do bezowocnego poszukiwania nie istniejących materiałów.

Aquarius
Jest projektem, który zebrał informacje i opisał historię pobytu i wpływu obcych istot na człowieka na Ziemi w przeciągu ostatnich 25.000 lat z uwzględnieniem dziejów narodu Basków żyjącego w górach na pograniczu Francji i Hiszpanii oraz Syryjczyków i Asyryjczyków.

Bazy obcych istot
Istniejące w stanach: Utah, Kolorado, Nowy Meksyk i Arizona. W dokumentach z roku 1972 zostało opisanych sześć baz - wszystkie na terenach rezerwatów indiańskich. Baza w okolicy Dulce jest jedną z nich.

Blue Book
Jest nazwą projektu zajmującego się zbieraniem informacji na temat NOLi, a także prowadzeniem dezinformacji. Był powołany do życia i nadzorowany przez siły powietrzne. W roku 1069 projekt został wstrzymany. Jego akta i obowiązki przejął projekt Aquarius. tajny raport o nazwie Grudge - Raport Blue Book Nr 13 jest jednym znaczącym dokumentem powstałym w wyniku tych prac i nie jest dostępny dla opinii publicznej. Z tego, co napisał mi Bill English, wynika, że on także widział ten raport, jako że podaje te same informacje, które ja sam w nim widziałem.

Blue Team
Był nazwą pierwszego zespołu powołanego do zabezpieczenia i zbierania szczątków rozbitych pojazdów i ich załóg. Podlegał siłom powietrznym USA.

Delta
Jest nazwą specjalnej jednostki NRO przystosowanej do wykonywania spoczywających na NRO zadań.

EBE
Jest nazwą lub określeniem nadanym żywej obcej istocie, która została znaleziona w rozbitym pojeździe w miejscowości Roswell w roku 1947. Zmarła w niewoli.

Excalibur
Jest nazwą broni przeznaczonej do niszczenia podziemnych baz. Ma to być pocisk, który bez utraty sprawności działania może przebić 1.000-metrową warstwę twardej ziemi, takiej jaka znajduje się np. w Nowym Meksyku. Maksymalne wzniesienie się pocisku ma nie przekraczać 10.000 metrów nad poziom ziemi, a maksymalna odchyłka od celu 50 metrów. Pocisk ma posiadać głowicę nuklearną o mocy 1 megatony.

Garnet
Jest nazwą projektu mającego za zadanie właściwe przechowanie i ewidencję akt i dokumentów.
Generał Doolittle
Znany generał lotnictwa, obecnie na emeryturze stwierdził, że pewnego dnia trzeba będzie zacząć się liczyć z obecnością obcyhc istot.

Grudge
Jest nazwą projektu zawierającego 16 tomów udokumentowanych informacji zgromadzonych od początku rozpoczęcia badania przez USA zjawiska NOLi oraz ZOP. Cała akcja była finansowana z tajnych nieoficjalnych funduszy CIA oraz wpływów z nielegalnego handlu narkotykami. Branie udziału w nielegalnym handlu narkotykami usprawiedliwiano koniecznością zidentyfikowania i wyeliminowania słabych elementów społeczeństwa. Celem projektu Grudge było zbieranie wszystkich naukowych, technicznych, medycznych i wywiadowczych informacji dotyczących obserwacji NOLi i kontaktów ludzi z obcymi formami życia. Ów zbiór wiadomości został wykorzystany do przyspieszenia programu kosmicznego NASA.

Guests
Goście Tym mianem określano obce istoty, które zostały wymienione za ludzi. Nazywano je ALFami.

Joshua
Jest nazwą projektu, którego zadaniem jest konstrukcja broni opartej na wykorzystaniu pulsujących fal akustycznych niskiej częstotliwości. Broń ta została skonstruowana przez firmę Ling Tempco Vought mieszczącą się w Anheim w Kalifornii. Potwierdzono, że pozwala ona na zburzenie każdej budowli z odległości około 3 km. Była wypróbowywana na poligonie White Sands Proving Grounds. Została skonstruowana w latach 1975-1978. Wygląda jak długi róg połączony z komputerem i wzmacniaczami. Po jej skonstruowaniu LTV zmieniła siedzibę, która znajdowała się poprzednio w pobliżu Grand Hotelu naprzeciwko Disneylandu.

Katastrofy obcych pojazdów
Dokumenty wskazują, że wiele z posiadanych pojazdów zostało znalezionych. Było to w pobliżu miejscowości Roswell (dwukrotnie) i Aztec, a także w Teksasie, Meksyku i wielu innych miejscach.

KRLL, KRLLL, CRLL, CRLLL
Wymawiać jako Krill. Był zakładnikiem pozostawionym podczas pierwszego lądowania w bazie lotniczej Holloman jako gwarancja dotrzymania przez obce istoty zobowiązań objętych porozumieniem, które wówczas zawarto. KRLL dał nam podstawy do stworzenia Yellow Book, która została uzupełniona przez kolejne istoty w późniejszym czasie. Po pewnym czasie KRLL się rozchorował i był pielęgnowany przez dr. Mendozę, który stał się ekspertem w biologii i medycynie obcych. Informacje uzyskane od obcego były rozpowszechniane pod pseudonimem O. H. Crill lub Crill. KRLL był pierwszym ambasadorem obcych w USA.

Luna
Jest nazwą bazy obcych znajdującej się po drugiej stronie Księżyca. Widzieli ją i sfilmowali astronauci biorący udział w wyprawach realizowanych w ramach programu Apollo. Na terenie bazy zaobserwowano duże maszyny do prac ziemnych, a także duże statki, tak zwane statki - matki.

Majesty
Jest nazwą osoby prezydenta USA używaną do komunikowania się w tych sprawach.

Maji jest nazwą agencji, której pełna nazwa brzmi Majority Agency For Joint Intelligence. Agencja ta zbiera i ocenia wszelkie informacje i dezinformacje. jest też odpowiedzialna za szerzenie dezinformacji we współpracy z CIA, NSA, Agencją Wywiadu Obrony i Biura Wywiadu Marynarki Wojennej. Jest to bardzo potężna organizacja, która kontroluje wszystkie projekty związane z obcymi. Odpowiada tylko przed MJ-12.

Majic
Jest klasyfikacją, na podstawie której następuje utajnianie lub odtajnianie różnych materiałów, informacji itp. dotyczących obcych. Majic oznacza, że dana sprawa została skontrolowana Maji (Maji Controlled).

MJ-12
Patrz Majestic12
NRO
Jest skrótem od nazwy National Recon Organization oznaczającej usytuowaną w Fort Garson w stanie Kolorado organizację odpowiedzialną za bezpieczeństwo i tajność wszystkich spraw związanych z obcymi i ich pojazdami.

Operation Majority
Jest nazwą przedsięwzięcia obejmującego wszystkie sprawy związane z obecnością obcych istot na Ziemi.

Plato
Jest to projekt, który zajmuje się dyplomatyczną stroną kontaktów z obcymi. Projekt opracował zasady formalnego układu (nielegalnego z punktu widzenia Konstytucji) z obcymi. Warunki układu przewidują, że obcy przekażą nam swoje technologie i nie będą się wtrącać w nasze ziemskie sprawy. Z naszej strony wyrażono zgodę na utrzymanie faktu ich istnienia w tajemnicy, nie wtrącania się w ich poczynania (uprowadzenia ludzi i zwierząt). Obcy zgodzili się na okresowe dostarczanie M-12 list wziętych.

Pluto
Jest nazwą projektu zajmującego się oceną wszystkich informacji dotyczących NOLi i ZOPów pod kątem technologii kosmicznych.

Pounce
Jest nazwą projektu powołanego do odnajdywania i zbierania wszelkich uszkodzonych w wyniku awarii pojazdów obcych. Projekt przewiduje podejmowanie odpowiednich działań dezinformacyjnych i maskujących w celu ukrycia prawdziwych celów. Dotychczas jako wyjaśnień swoich działań projekt używał określeń: samolot eksperymentalny, specjalna konstrukcja itp. Projekt działa z powodzeniem do dnia dzisiejszego.

Redlight
Jest nazwą projektu, którego zadaniem było uruchomienie i oblatywanie pojazdów obcych. Projekt został wstrzymany po eksplozji jednego z pojazdów i śmierci oblatujących go pilotów. Dalsze prace w ramach tego projektu są prowadzone w Strefie 51 w stanie Nevada (Groom Lake - Dreamland). Zostały one wznowione w roku 1973. Niedługo potem projekt zaczął odnosić pierwsze sukcesy. Obserwacje NOLi lecących w eskorcie pomalowanych na czarno śmigłowców są efektem prac projektu. Siedzibą projektu po dziś dzień jest Strefa 51.

Sigma
Jest to projekt, za pomocą którego nawiązano po raz pierwszy łączność z obcymi istotami i który nadal odpowiada za te sprawy.

Sign
Był nazwą drugiego projektu odpowiedzialnego za zbieranie informacji i ustalenie, czy obecność obcych stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego. Sign wchłonął Blue Team. Powstał w kooperacji sił powietrznych Stanów Zjednoczonych i CIA.

Snowbird
Jest nazwą projektu, który stanowi "zasłonę dymną" dla projektu Redlight .W ramach tego projektu zbudowano specjalny pojazd w kształcie latającego spodka z wykorzystaniem tradycyjnych technologii. Był przedstawiany w prasie i pokazywany na pokazach. Celem tego wszystkiego było stworzenie możliwości wyjaśniania przypadkowych obserwacji dokonanych podczas prac prowadzonych w ramach projektu Redlight jako obserwacji tego pojazdu. Była to bardzo dobrze prowadzona akcja dezinformacyjna. Projekt uaktywnia się tylko w przypadku zaistnienia takiej konieczności. W chwili obecnej działalność projektu jest zawieszona.

Legenda
+ ALF - Alien Life Form
+ NOL - Niezidentyfikowany Obiekt Latający
+ NSA - National Security Agency - Urząd Bezpieczeństwa Narodowego
+ ZOP - Zidentyfikowane Obce Pojazdy

# Ravefi #

   
 


David Duchovny i Gillian Anderson ponownie wcielili się w Muldera i Scully. "The X-Files: I Want to
Believe" na DVD od 20 stycznia '09!

 

 

 

 
 


Obecnie serial "Z archiwum X"
nie jest emitowany w żadnej
polskiej stacji telewizyjnej. TVP
ociąga się z premierą 9 serii.

 

 

 
 

Pilotowy odcinek
Pilotowy odcinek wyemitowano
w 1993 roku w USA. Od tego
czasu powstało ponad 200 odc.
obejmujących 9 sezonów serialu.

 

 

 
 


David Duchovny karierę zaczynał
jako statysta i narrator w filmach.
Dzięki "The X-Files" stał się
rozpoznawalny na całym świecie.

 

 

 
 


Przeprowadzka do Anglii wyszła
Gillian Anderson na dobre.
Jako Lady Dedlock podbiła serca
Brytyjczyków w "Bleak House".

 

 

 
 


Nauczony złym doświadczeniem,
serwis doczekał się alternatywne-
-go adresu URL. Zawsze
znajdziecie go na xfiles.xbr.pl!

 

Sliders PL

www.m2000.prv.pl

The X Files Forum

Koncerty, rock, metal

statystyka