Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
glowna newsy o serialu opisy odcinkow artykuly download galeria


Jak rozpoznać UFO?

Czy to co widziałem(am) to UFO?

Do nieprawdziwych NOLi należą:
+ Złudzenia optyczne - są to niecodzienne zjawiska obserwowane na niebie, błędnie interpretowane, np: jasne planety jak Jowisz czy Wenus, kuliste błyski, świecący gaz bagienny i inne zjawiska przyrodnicze. Mogą to być też balony meteorologiczne, samoloty, latawce, sztuczne satelity Ziemi.
+ Mistyfikacje - fotomontaże lub zdjęcia trikowe.
+ Nieświadome złudzenia wywołane obcym wpływem - osoby mające halucynacje są przekonane, że to co widziały, wydarzyło się naprawdę. Ulegają oni pod wpływem teleprojekcji lub realwizji złudzeniom, których nie mogą rozróżnić od rzeczywistości.
+Nieświadome złudzenia wywołane autosugestią - złudzenia powstają w normalnym stanie świadomości lub też w czasie hipnozy.
+ Transcendentalny stan wywołujący rozdwojenie jaźni - ludzie wprowadzają się w stan transu, rozdwojonej świadomości. Metoda ta nosi nazwę "przekazu medialnego" ("channeling").
+ Światła Kaikoura - trójwymiarowe odbicia planet układu słonecznego.

Prawdziwymi NOLami są:
+ Materialne obiekty latające pochodzenia ziemskiego - chodzi o kanadyjskie i niemieckie spodki latające skonstruowane w czasie II wojny światowej.
+ Obiekty latające pochodzenia pozaziemskiego - dzielimy je na dwa rodzaje: materialne i niematerialne. Materialne - są to rzeczywiste, widziane obiekty wykonane przeważnie ze stopów metali. Wygląd statków jest zróżnicowany. Mogą to być: dyski, kule, dzwony, kopuły, cygara, wrzeciona, prostopadłościany, pierścienie. Wielkość jest tez różna od 1 cm. do kilkuset metrów. Gigantyczne statki Plejadan osiągają 17 km. średnicy. NOLe słynne są ze zdolności manewrowania. Są to zdolności: nagłego przyspieszania (zwalniania), nagłego pojawiania się (znikania), bezdźwięczne i niewidoczne przemieszczanie się, niezwykłe manewry niemożliwe do wykonania przez nasze urządzenia latające, takie jak huśtanie się na boki, lot zygzakiem. Niematerialne - składają się z substancji pierwotnej - z określonego rodzaju energii. Są to :bioorganiczne obiekty latające (formy życia wnikające w naszą czasoprzestrzeń) i energetyczne obiekty latające. (statki energetyczne, posiadają zdolność przekształcania się, mogą przybrać dowolny kształt)
+ Inteligencje kierujące pozaziemskimi obiektami latającymi - dwa rodzaje pojazdów: zdalnie sterowane z bazy lub statku - matki bezzałogowe obiekty latające i załogowe obiekty latające kierowane przez roboty, androidy, żywe istoty.

# Ravefi und Fludi #

   
 


David Duchovny i Gillian Anderson ponownie wcielili się w Muldera i Scully. "The X-Files: I Want to
Believe" na DVD od 20 stycznia '09!

 

 

 

 
 


Obecnie serial "Z archiwum X"
nie jest emitowany w żadnej
polskiej stacji telewizyjnej. TVP
ociąga się z premierą 9 serii.

 

 

 
 

Pilotowy odcinek
Pilotowy odcinek wyemitowano
w 1993 roku w USA. Od tego
czasu powstało ponad 200 odc.
obejmujących 9 sezonów serialu.

 

 

 
 


David Duchovny karierę zaczynał
jako statysta i narrator w filmach.
Dzięki "The X-Files" stał się
rozpoznawalny na całym świecie.

 

 

 
 


Przeprowadzka do Anglii wyszła
Gillian Anderson na dobre.
Jako Lady Dedlock podbiła serca
Brytyjczyków w "Bleak House".

 

 

 
 


Nauczony złym doświadczeniem,
serwis doczekał się alternatywne-
-go adresu URL. Zawsze
znajdziecie go na xfiles.xbr.pl!

 

Sliders PL

www.m2000.prv.pl

The X Files Forum

Koncerty, rock, metal

statystyka